به طور جدی این موضوع همه کاره ترین و قابل تنظیم است، و علاوه بر آن، پشتیبانی شگفت انگیزی را با زمان پاسخ سریع ارائه می دهد. متشکرم!

امیرعباسخریدار

من تم ها و فریمورک های زیادی را از themeforest خریداری کرده ام، 5 از 5 ستاره را برای کیفیت طراحی، خدمات و پشتیبانی دریافت می کند. تبریک می گویم!

روژانخریدار

"این قالب را به عنوان اولین قالب خود در وردپرس خریداری کردم. باید بگویم که بسیار خوشحالم که این قالب را انتخاب کردم. من بسیار از این قالب را قدر دانی می‌کنم و پولی که برای آن پرداخت کردم به خوبی صرف شده است."

علیخریدار

من کاملا مبتدی هستم!!! تا آنجا که به من مربوط می شود، پشتیبانی از این موضوع برجسته است و با توجه به سال های اخیر در بخش نظرات اینجا. آفرین!

شیواخریدار

هر چیزی که نویسنده در مورد این موضوع می گوید، از جمله بهترین پشتیبانی موجود، کاملاً درست است! به دلایلی شماره 1 بوده است و من مطمئن هستم که جایگاه خود را به عنوان بهترین حفظ خواهد کرد.

امیرخریدار

Congratulations on the awesome milestone! I purchased this theme for my business as well because it offers everything I could want to building my website. Thanks!

مهساخریدار

مشتریان راضی از ما می‌گویند

ما عاشق طراحی و توسعه وب‌سایت‌های شگفت‌انگیز هستیم و به بیش از 50,000 کاربر که ما را دوست دارند بپیوندید. نقدهای مشتریان ما در Theme Forest.

بر اساس بیش از 14 هزار نقد

کامران

این به سادگی بهترین قالب وردپرس برای هر نوع وب‌سایت است. فقط صبور باشید وقتی تنظیم می‌کنید. گزینه‌های بسیار زیادی وجود دارد و شما می‌توانید همه چیز را بدون کدنویسی یا دانش فنی تغییر دهید.

avatar
احمد

قالب وردپرس UDesign عالی است. من متوجه شدم که می‌توانم هر کاری را که می‌خواهم برای ساخت وب‌سایت انجام دهم. قالب بسیار قدرتمند و انعطاف‌پذیری است. نمی‌دانم چه چیز دیگری می‌توانم از یک قالب بخواهم.

امیرمهدی

من کاملاً مبتدی هستم!!! شش هفته پیش قالب UDesign را خریداری کردم و در حال کار بر روی وب‌سایت اول خود هستم. بنابراین شما می‌توانید تصور کنید چقدر سوال دارم. با این حال، تمامی سوالاتم در کمتر از 3 ساعت پاسخ داده شده است."

avatar
نیکا